Po wewnętrznej analizie przeprowadzonej z udziałem konsultanta uruchomiono podstawowe moduły systemu Okay CRM oraz podjęto prace dotyczące dostosowania i wdrożenia dodatkowych funkcjonalności z zakresu serwisu i integracji crm z zewnętrznym systemem centrali. Dzięki oprogramowaniu analiza danych stała się niezwykle prosta i szybka. Na pochwałę zasługuje również merytoryczna i profesjonalna obsługa również po zakończonym wdrożeniu.

Dyrektor ZarządzającyR. Karlik (Jaguar Land Rover)

Obecnie system OKAY CRM 3.0 jest ważnym narzędziemy wykorzystywanym w Dziale Handlowym. Dzięki niemu poprawił się przepływ i jakość informacji co przełożyło się na większe zadowolenie naszych Klientów i miało wpływ na wzrost sprzedaży.

Dyrektor SprzedażyNilfisk Polska

Usługi wdrożeniowe zostały przeprowadzone przez zleceniobiorcę na najwyższym poziomie w sposób profesjonalny i rzetelny, uwzględniając przy tym wszystkie potrzeby zleceniodawcy. System spełnia Nasze oczekiwani w 100 procentach, jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze, dzięki temu szkolenie nowych pracowników nie wymaga dużych nagładów.

Dyrektor ds rozwoju i sprzedażyOCM

Instalacja modułów oraz wdrożenie dodatkowych funkcji zostało przeprowadzone przez zleceniobiorcę na najwyższym poziomie w spsoób profesjonalny i rzetelny, uwzględniajac przy tym wszystkie potrzeby zleceniodawcy. System OKAY CRM 3.0 usprawnił procesy w poszczególnych działach jednocześnie poprawiając możliwość analizy danych. Kontakt z pomoca techniczną jest zawsze profesjonalny i rzetelny.

Prezes zarząduEdoradca

popup1popup2

part_01part_02part_03part_04part_05part_06part_07

Dowiedz się czemu OkayCRM zawdzięcza zaufanie tysięcy klientów!

Zacznij bezpłatny okres testowy