Skip to main content

VIKI - Asystent sprzedażyZwiększa efektywność handlowców i daje kontrolę nad leadami

Niezastąpione wsparcie codziennej pracy przedstawicieli handlowych – zarówno tych w biurze, jak i w terenie.

OBSŁUGA GŁOSOWA

Umożliwia obsługę aplikacji podczas prowadzenia samochodu za pomocą zestawów głośnomówiących. Pozwala zarówno na wprowadzanie danych, jak i odsłuchiwanie ich.

SZYBKI DOSTĘP

System rozpoznaje dzwoniącego i wyświetla podstawowe informacje na jego temat jeszcze przed odebraniem telefonu przez handlowca. Umożliwia dostęp do nich z każdego miejsca.

AUTOMATYZACJA

Oprogramowanie rejestruje dane, takie jak, który klient dzwoni, ile trwa rozmowa oraz umożliwia szybkie i łatwe wprowadzanie nowych informacji o klientach. Dane automatycznie przekazywane są do systemów CRM i ERP.

OPTYMALIZACJA TRAS

System planuje wyjazdy handlowców, podpowiada klientów na trasie i pozwala na optymalizację kosztów wyjazdów oraz automatycznie zarządza spotkaniami.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Stworzona dla urządzeń mobilnych aplikacja jest łatwa w obsłudze, a dzięki integracjom nie wymaga zmiany głównych systemów CRM i ERP, które już pracują wewnątrz firmy.

TWORZENIE PROCEDUR

Możliwość tworzenia procedur na poziomie wszystkich klientów, jak i indywidualnych dla danego klienta, związanych z jego potrzebami i charakterem.

INTEGRACJA Z OKAY CRM

Viki umożliwia obustronną integracje z Okay CRM

  • Scenariusze dostosowane do Twojego procesu sprzedaży
  • Cała baza zawsze pod ręką
  • Wsparcie i przyspieszenie sprzedaży
  • Szybkie dodawania leadów
  • Obsługa sprzedaży i projektów
  • Komfortowe tworzenie notatek i zadań
  • Personalizowanie skryptów rozmowy
  • Dokładana analiza przeprowadzonych rozmów
  • Kontrola nad aktywnościami
  • Klienci w pobliżu

GOTOWE INTEGRACJE

ZALETY VIKI

Wdrożenie u klientów jasno pokazały zalety korzystania z asystenta Viki

32
Wzrost efektywności handlowców
65
Więcej danych w systemie CRM
76
Zadowolonych użytkowników

Viki to dla mnie wsparcie w terenie, którego potrzebowałem. Teraz gdziekolwiek jestem, mogę skorzystać z szeregu pomocnych funkcji, dzięki którym moja praca staje się znacznie łatwiejsza. Szczególnie przydatna jest możliwość złożenia zamówienia dzięki integracji z ERP. Kontrahenci są zadowoleni, bo nie muszą czekać, a ja oszczędzam czas.

ANDRZEJ, 42 LATAHandlowiec z 15 letnim doświadczeniem

Podczas połączenia przychodzącego lub wychodzącego asystent automatycznie sprawdza bazę kontaktów w Okay CRM i przypisuje kontakt w telefonie (imię, nazwisko, nazwę firmy)

Po rozmowie telefonicznej asystent daje możliwość zostawienia notatki z wykorzystaniem konwertowania mowy na tekst. Stworzona notatka zostaje przypisana do konkretnego klienta.

Możliwość zaplanowania zadania, które automatycznie będzie zapisane w Okay CRM pod klientem oraz o którym Edward będzie Ci przypominał – już nie zapomnisz spełnić żadnej obietnicy danej klientowi.

Każda przeprowadzona rozmowa będzie odnotowana pod kartą klienta z wyszczególnionym typem i czasem połączenia (przychodzącego lub wychodzącego)

Raporty z przeprowadzonych rozmów (Ilość, czas) połączeń wychodzących i przychodzących.