Skip to main content

Okay CRM przyjaznym środowiskiem pracyJedyny system, który dostosujesz dokładnie do Twoich potrzeb

Customizacja systemu

nie musisz dostosować swojej organizacji do nowej aplikacji, to Okay CRM dostosuje się dokładnie do potrzeb Twojego biznesu. Kluczowe procesy zaadaptujemy w  systemie za Ciebie. W przyszłości z łatwością będziesz wprowadzał zmiany samodzielnie nie ponosząc kosztów na rozwój systemu przez zewnętrznych dostawców.

Elastyczny system

dajemy Ci możliwość tworzenia nieograniczonej liczby pól, po których możesz wykonywać dokładne analizy. Sam możesz tworzyć nowe  pola typu Text, liczba, select, Data, etc.

Przyjazne słowniki

korzystając z odpowiednich wniosków  każdy użytkownik może poprosić o dodatkowe słowniki ale tylko administrator w Twojej firmie może je zatwierdzić. Funkcja ta pozwoli na utrzymanie porządku w danych.

Dynamiczne katalogi produktów

zgodnie ze swoimi potrzebami sam wprowadzasz, modyfikujesz istniejące produkty w bazie, dodajesz do konkretnych akcji, kampanii, projektów.

Prostota analizy danych

eksport danych do Excela, zaawansowane filtry, rozbudowana wyszukiwarka pozwolą na grupowanie danych tak aby Twoje statystyki pozwalały analizować dane, prognozować trendy i podejmować właściwe decyzje strategiczne.

Operacje seryjne

oszczędzisz czas i energię korzystając z funkcji generowania serii zdarzeń, np. masowego wprowadzania zadań, zmian na kartotekach klientów, dodawania notatek, czy tagowania rekordów.

Niskie koszty utrzymania

Okay CRM to system online, nie musisz utrzymywać serwerów, dokonywać zbędnych instalacji na swoim sprzęcie. My zrobimy to za Ciebie. Zapewniamy szybkie wdrożenie systemu.

Bezpieczeństwo danych

możesz zarządzać uprawnieniami, nadawać dostęp do danych funkcji dla wybranych pracowników lub całych grup. W przypadku dużych organizacji uprawnienia można podzielić na działy czy regiony.

part_01part_02part_03part_04part_05part_06part_07

Dowiedz się czemu OkayCRM zawdzięcza zaufanie tysięcy klientów!

Zacznij bezpłatny okres testowyPOZNAJ POZOSTAŁE FUNKCJE

Potrzebujesz pomocy lub chcesz skonsultować pomysł na wdrożenie?

Porozmawiajmy!

    popup1popup2