Skip to main content

Zintegrowana poczta e-mailWszystkie wiadomosći w jednym miejscu

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Monitorowanie komunikacji mailowej nigdy nie było takie proste! Dzięki automatycznym połączeniu wiadomości e-mail z kontaktami i projektami, zwiększysz wydajność sprzedaży i zaoszczędzisz czas. Wszystkie najważniejsze informacje o potencjalnych klientach będą dostępne w jednym miejscu.

Automatyzacja

Dzięki synchronizacji poczty e-mail z systemem CRM będziesz miał pełen obraz całej korespondencji mailowej i szans sprzedażowych w jednym miejscu! Oznacza to, że przychodzące i wychodzące wiadomości z Twojego programu pocztowego automatycznie pojawią się również w CRM. Dzięki temu będziesz miał kontrolę nad kontaktami i możliwościami sprzedażowymi. Takie rozwiązanie to nie tylko wygoda, ale również oszczędność czasu.

Synchronizacja poczty

  • Możesz wysyłać wiadomości e-mail z CRM lub swojego programu pocztowego
  • Obustronna synchronizacja – wysyłaj np. z Outlooka lub innego klienta pocztowego a wiadomość trafi do Okay CRM i zostanie przypisana do odpowiedniego kontrahenta
  • Wiadomości przychodzące będą automatycznie wyświetlane w CRM
  • Personalizacja podpisu wiadomości e-mail
  • Personalizacja szablonów wiadomości e-mail
  • Możliwość korzystania z wielu kont pocztowych

Szablony wiadomości e-mail

W świecie sprzedaży, personalizacja i wygląd e-maila mają duże znaczenie. Zwiększ konwersję, dzięki spersonalizowanym i profesjonalnym szablonom, dostępnym w CRM lub stwórz własny. W obu przypadkach zaoszczędzisz czas, a czas to pieniądz!

Wszystkie kluczowe informacje będą zawsze pod ręką

Dzięki możliwości podglądu swoich kontaktów i szans sprzedażowych, będziesz miał pełną kontrolę nad procesami. Możesz zadecydować, kto będzie widzieć e-maile przychodzące i wychodzące. Udostępniaj korespondencję lub zmień ustawiania na prywatne, co uniemożliwi wgląd członkom zespołu w prowadzone działania.

part_01part_02part_03part_04part_05part_06part_07

Dowiedz się czemu OkayCRM zawdzięcza zaufanie tysięcy klientów!

Zacznij bezpłatny okres testowyPOZNAJ POZOSTAŁE FUNKCJE

Potrzebujesz pomocy lub chcesz skonsultować pomysł na wdrożenie?

Porozmawiajmy!

    popup1popup2