Skip to main content

Marketing i sprzedażplanuj i realizuj koncepcję twojej organizacji

Zarządzanie i tworzenie kampanii marketingowych

dzięki wykorzystaniu zgromadzonej wiedzy na temat klientów i ich zachowań możesz planować efektywne kampanie marketingowe i dostosować skuteczny w dotarciu kanał komunikacji.

Raportowanie postępów pracy

zapisane dane dotyczące interakcji z klientami pozwolą na weryfikacje skuteczności działań utrzymaniowych lub pozyskiwania nowych klientów. System porównuje ilość zrealizowanych aktywności (telefonów, kontaktów, e-maili itp.) względem okresów czasu i użytkowników.

Zarządzanie procesem sprzedaży

na bieżąco możesz nadzorować klientów w całym procesie sprzedaży, w każdej chwili system wygeneruje raport dotyczący ilości odbiorców znajdujących się na danym kroku sprzedażowym, wskaże, który klient wymaga przedstawienia np. oferty utrzymaniowej. Sprawdzi skuteczność twoich handlowców czy opiekunów. Mając na uwadze różną specyfikę działalności – dostosujemy system do twojego procesu sprzedażowego i profilu twojej firmy.

Produkty

w prosty sposób zarządzasz katalogiem produktów, aktualizujesz, określasz ceny i marże. Możesz powiązać konkretny produkt z daną kampanią sprzedażową.

Faktury

w tym samym systemie wystawisz rachunek lub fakturę proforma. Dokumenty będą  widoczne na kartotece danego klienta.

part_01part_02part_03part_04part_05part_06part_07

Dowiedz się czemu Okay CRM zawdzięcza zaufanie tysięcy klientów!

Korzystaj za darmo

popup1popup2