Skip to main content

KlientBuduj dobre relacje z kontrahentami - to największa wartość Twojego biznesu.

Baza klientów

OKAY CRM pozwoli utrzymać przejrzystą kartotekę, wyszukiwać i grupować Klientów wg potrzebnych Ci parametrów. Szybko odnajdziesz dane kontaktowe odbiorców lub ich reprezentantów.

Personalizowana obsługa

Dla każdego Klienta możesz wskazać dedykowanego opiekuna. Kontakt z jednym pracownikiem ułatwi Tobie i Twoim klientom proces obsługowy i sprzedażowy.

Statusy Klientów

System sam podpowie Ci, z którym Klientem nie kontaktowałeś się w danym okresie czasu, zmobilizuje opiekunów do kontaktów i przedstawienia nowej oferty. Na bieżąco możesz śledzić aktywności odbiorców i przeglądać interakcje z nimi.

Segmentacja Klientów

Sam możesz definiować segmenty swoich Klientów. System w czytelny sposób wskaże Ci podział marketingowy czy finansowy Twoich odbiorców, szybko znajdziesz dłużników i odróżnisz klienta przeciętnego od wyjątkowo ważnego.

Aktywności

Spotkania, maile, kontakty telefoniczne z klientami, korespondencja pisemna, – wszystkie interakcje możesz rejestrować w systemie. Cała historia współpracy w jednym miejscu. Do każdego klienta czy aktywności możesz załączać elektroniczne wersje ważnych dokumentów ( np. umów, zamówień).

part_01part_02part_03part_04part_05part_06part_07

Dowiedz się czemu Okay CRM zawdzięcza zaufanie tysięcy klientów!

Korzystaj za darmo

popup1popup2